СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

27 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 24.12.2019 року № 15

Синевир

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Гречин Марині Михайлівні

 

Розглянувши заяву Гречин Марини Михайлівни, мешканкис. Синевир, буд. №***, з метою наданняземельної ділянкиу власність для ведення особистого селянського господарства, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл Гречин Марині Михайлівні, мешканці с. Синевир, буд. №***на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,10 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка перебуває у її користуванні для ведення особистого селянського господарствав с. Синевир, ур. «Глухий край»,Міжгірського району, Закарпатської області.

2. Гречин Марині Михайлівні звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянкиу власність.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О. Д.

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц