СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

27 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 24.12.2019 року № 18

Синевир

Про надання дозволу на зміну цільового призначення та затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Рососі Миколі Васильовичу і Рососі Тетяні Михайлівні

 

Розглянувши заяву Росохи Миколи Васильовича, мешканця с. Негровець, буд. №***, та Росохи Тетяни Михайлівни, мешканки с. Синевир, буд. №***, відповідно до статті 20 Земельного кодексу України, витягу з Державного реєстру прав на нерухоме майно про реєстрацію прав та їх обтяжень(номер запису про право  власності № 31683070 від 23.05.2019 року, кадастровий номер ************), сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити проект зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,15 га, яка знаходиться в с. Синевир, ур. «Ниже села», Рососі Миколі Васильовичу, мешканцю с. Негровець, буд. №***, та Рососі Тетяні Михайлівні, мешканці с. Синевир, буд. №***, із земель «для ведення особистого селянського господарства» в землі«для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» (присадибна ділянка).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури та будівництва.

 

Синевирський сільський голова М. Куруц