- Синевирська рада: законодавство - https://www.zakon.rada.synevyr.org.ua -

Рішення ради від 24.12.2019 № 26

27 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 24.12.2019 року № 26

Синевир

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Костю Миколі Івановичу

 

 

Розглянувши заяву Костя Миколи Івановича, мешканця с. Синевир, №***, з метою надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл Костю Миколі Івановичу, мешканцю с. Синевир, №***на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,1342 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка перебуває у його користуванні для ведення особистого селянського господарствав с. Синевир, ур. «Заверб», Міжгірського району, Закарпатської області.

2. Костю Миколі Івановичу звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянкиу власність.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц