СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

27 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 24.12.2019 року № 30

Синевир

Про затвердження технічної документації та надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Стець Марії Іванівні

 

Розглянувши технічну документацію щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Промісцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 та пункту 12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити технічну документаціющодо відведення земельної ділянки у власність (кадастровий номер **********) Стець Марії Іванівні, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Синевир, буд. №***, Міжгірського району, Закарпатської області.

2. Надати Стець Марії Іванівні, мешканці с. Синевир, буд. №***земельну ділянку у власність площею 0,1833 га за рахунок земель житлової та громадської забудовидля будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, в с. Синевир, буд. №***, Міжгірського району, Закарпатської області.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста ІІ-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц