СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

27 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 24.12.2019 року № 31

Синевир

Про затвердження батьківської плати за харчування дітей в ДНЗ №1 Синевирської сільської ради

 

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту», наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 року № 667 із змінами «Про затвердження Порядку встановлення плати батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», Синевирська сільська рада вирішила:

 

1. Встановити вартість харчування однієї дитини в день в дошкільньному навчальному закладі при трьохразовому харчуванн ідітей в розмірі 12,00 грн.

2. Встановити розмір батьківської плати за харчування дітей дошкільного віку у дошкільному навчальному закладі №1 с. Синевир з цілоденним перебуванням дітей в розмірі 50% – 6,00 гривень на день.

Визначити, що розмір плати зменшується на 75% для батьків, у сім’ях яких виховується троє і більше дітей.

3. Звільнити від плати за харчування дітей наступні пільгові категорії населення, а саме:

– батьків або осіб, які їх заміняють, у сім’ях, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 01.06.2000 року №1768 -III;

– дітей-сиріт, дітей-інвалідів і дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях;

– дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від від 10.04.2015 р. №176 «Про обласну програму соціального захисту учасників антитерористичної операції» та операції об’єднаних сил.

4. Встановити, що батьки сплачують батьківську плату лише за дні відвідування дитиною ДНЗ.

За дні, у які дитина не відвідувала закладу (у разі хвороби, карантину, санаторного лікування, відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, у літній оздоровчий період тощо), плата не вноситься.

5. Батьківська плата вноситься 100% платежем не пізніше 10-го числа наступного місяця.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на завідувачку ДНЗ №1 с. Синевир Бобик Х.М.

 

Синевирський сільський голова М. Куруц