- Синевирська рада: законодавство - https://www.zakon.rada.synevyr.org.ua -

Рішення ради від 24 грудня 2017 року № 20

XV сесія VIІ скликання
Друге пленарне засідання

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 грудня 2017 року № 20

Синевир

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки у власність Гречину Степану Васильовичу

Розглянувши заяву Гречина Степана Васильовича, мешканця с. Синевир, буд. № ***, з метою надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Гречину Степану Васильовичу, мешканцю с. Синевир, буд. № *** на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,1193 га, за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у його користуванні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Синевир, ур. «Замочар», Міжгірського району.

2. Гречину Степану Васильовичу звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження проекту у порядку, встановленому статтею 186 Земельного кодексу України, проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О. Д.

Синевирський сільський голова                                         М. Куруц