СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XV сесія VIІ скликання
Друге пленарне засідання

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 грудня 2017 року № 22

Синевир

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Тільняку Михайлу Юрійовичу

 

Розглянувши заяву Тільняка Михайла Юрійовича, мешканця с. Синевир, буд. №***, з метою наданняземельної ділянкиу власність для ведення особистого селянського господарства, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Тільняку Михайлу Юрійовичу, мешканцю с. Синевир, буд. №***, на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,35га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка перебуває у його користуванні для ведення особистого селянського господарствав с. Синевир, біля будинку № ***, Міжгірського району.

2. Тільняку Михайлу Юрійовичу звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянкиу власність.

3. Після погодження проекту у порядку, встановленому статтею 186 Земельного кодексу України, проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

Синевирський сільський голова                                                          М. Куруц