СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XV сесія VIІ скликання
Друге пленарне засідання

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 грудня 2017 року № 26

Синевир

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Аманбаєву Равшану Рузиматовичу

 

Розглянувши заяву Аманбаєва Равшана Рузиматовича, мешканця с. Синевир, буд. № ****,  з метою надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Аманбаєву Равшану Рузиматовичу, мешканцю с. Синевир, буд. №****, на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,16 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка перебуває у його користуванні для ведення особистого селянського господарства в с. Синевир, ур. «На городах», Міжгірського району.

2. АманбаєвуРавшануРузематовичузвернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження проекту у порядку, встановленому статтею 186 Земельного кодексу України, проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

Синевирський сільський голова                                               М. Куруц