СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XV сесія VIІ скликання
Друге пленарне засідання

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 грудня 2017 року № 28

Синевир

Про внесення змін до рішення ХV сесії VI скликання від 02.11.2012
№12/2 п.2 та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва гаража Бобику Ігорю Івановичу

 

Розглянувши заяву Бобика Ігоря Івановича, мешканця с. Синевир, буд. № ***, кв. ***, з метою надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення ХV сесії VI скликання від 02.11.2012 №12/2 п. 2, а саме у пункті першому слова “орієнтовною площею 0,0070 га” замінити на слова “площею 0,0094 га”, рішення викласти у такій редакції:

“1. Надати дозвіл Бобику Ігорю Івановичу, мешканцю с. Синевир, буд. № ***, кв. ***, на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,0094 га за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у його користуванні для будівництва та обслуговування індивідуального гаража в с. Синевир, буд. №***, кв. ***, Міжгірського району.”

2. Бобику І.І. звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження проекту у порядку, встановленому статтею 186 Земельного кодексу України, проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.”

 

Синевирський сільський голова                                                  М. Куруц