СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XV сесія VIІ скликання
Друге пленарне засідання

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 грудня 2017 року № 33

Синевир

Про внесення змін у рішення ХIIІ сесії XXII скликання
від 13.03.1997 №3 та надання дозволу на розроблення технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність Бобику Василю Івановичу

 

Розглянувши заяву Бобика Василя Івановича, мешканця с. Синевир, буд. №***, про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Синевир, №***, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 118, 121, Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни у рішення ХIII сесії XXII скликання Синевирської сільської ради від 13.03.1997 № 3, виклавши його у такій редакції:

“1. Надати дозвіл Бобику Василю Івановичу, мешканцю с. Синевир, буд. №***, на розроблення технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1961 га за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у його користуванні в с. Синевир, №***, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

2. Бобику Василю Івановичу звернутися до організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних та геодезичних робіт, для розроблення технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження технічної документації у порядку, встановленому статтею 186 Земельного кодексу України, технічну документацію подати до Синевирської сільської ради для затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.”

 

Синевирський сільський голова                                            М. Куруц