СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XV сесія VIІ скликання
Друге пленарне засідання

Р І Ш Е Н Н Я
від 24 грудня 2017 року № 34

Синевир

Про внесення змін до рішення ХIІІ сесії XXII скликання
від 13.03.1997 № 3 та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бобику Василю Івановичу

 

Розглянувши заяву Бобика Василя Івановича, мешканця с. Синевир, буд. №***, з метою передачі земельної ділянки, площею 0,2143 га, у власність  для ведення особистого селянського господарства, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення ХIІІ сесії VII скликання від 13.03.1997 №3, а саме слова “надання у приватну власність” замінити на слова “надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою”, рішення викласти у такій редакції:

“1. Надати дозвіл Бобику Василю Івановичу, мешканцю с. Синевир, буд. №***, на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,2143 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка перебуває у його користуванні для ведення особистого селянського господарства в с. Синевир, ур. «Над хатою» , Міжгірського району.

2. Бобику Василю Івановичу звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

3. Після погодження проекту у порядку, встановленому статтею 186 Земельного кодексу України, проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.”

 

Синевирський сільський голова                                                       М. Куруц