СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XV сесія VIІ скликання
Друге пленарне засідання

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 грудня 2017 року № 40

Синевир

Про внесення змін до рішення ХIIІ сесії XXII скликання
від 26.11.1996 №3  та надання дозволу на розроблення технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність Ковбиці Андрію Якубовичу

 

Розглянувши заяву Ковбиці Андрія Якубовича, мешканця с. Синевир, буд. №***, про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Синевир, №***, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 118,121 Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення ХIІІ сесії XXII скликання від 26.11.1996 №11, а саме викласти його у такій редакції:

“1. Надати дозвіл Ковбиці Андрію Якубовичу, мешканцю с. Синевир, буд. №***, на розроблення технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1364 га за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у його користуванні в с. Синевир, №***, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

2. Ковбиці Андрію Якубовичу звернутися до організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних та геодезичних робіт, для розроблення технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження технічної документації у порядку, встановленому статтею 186 Земельного кодексу України, технічну документацію подати до Синевирської сільської ради для затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.”

 

Синевирський сільський голова                                                М. Куруц