СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XV сесія VIІ скликання
Друге пленарне засідання

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 грудня 2017 року № 41

Синевир

Про внесення змін до рішення III сесії VI скликання від 31.01.2011 № 3 та надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Мокрянину Івану Миколайовичу

 

Розглянувши заяву Мокрянина Івана Миколайовича, мешканця с. Синевир, буд. №****, про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та спорудв  с. Синевир, №****, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 118, 121 Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення III сесії VI скликання від 31.01.2011 № 3, а саме викласти його у такій редакції:

“1. Надати дозвіл Мокрянину Івану Миколайовичу, мешканцю с. Синевир, буд. №****, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1941 га за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у його користуванні в с. Синевир, №****, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

2. Мокрянину Івану Миколайовичу звернутися до організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних та геодезичних робіт, для складання технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки у власність.

3. Після погодження технічної документації у порядку, встановленому статтею 186 Земельного кодексу України, технічну документацію подати до Синевирської сільської ради для затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.”

 

Синевирський сільський голова                                                М. Куруц