- Синевирська рада: законодавство - https://www.zakon.rada.synevyr.org.ua -

Рішення ради від 24 грудня 2017 року № 46

XV сесія VIІ скликання
Друге пленарне засідання

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 грудня 2017 року № 46

Синевир

Про внесення змін до рішення ХIII сесії XXII скликання
від 13.03.1997 № 3 п. 220  та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Бугині Івану Андрійовичу

 

Розглянувши заяву Бугини Івана Андрійовича, мешканця с. Синевир, буд. №****, з метою надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення ХIII сесії XXII скликання від 13.03.1997 № 3 п. 220, а саме у пункті першому слова “надати у власність земельну ділянку” замінити на слова “надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність”, рішення викласти у такій редакції:

“1. Надати дозвіл Бугині Івану Андрійовичу, мешканцю с. Синевир, буд. №****, на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,15 га, за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у його користуванні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Синевир, №****, Міжгірського району.

2. Бугині І. А. звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження проекту у порядку, встановленому статтею 186 Земельного кодексу України, проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.”

Синевирський сільський голова                                                М. Куруц