СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XV сесія VIІ скликання
Друге пленарне засідання

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 грудня 2017 року № 48

Синевир

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для ведення комерційної діяльності Міщанин Мирославі Василівні

 

Розглянувши заяву Міщанин Мирослави Василівни, мешканки с. Синевир, № ****, Міжгірського району, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для ведення комерційної діяльності, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 93, 124 Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для ведення комерційної діяльності Міщанин Мирославі Василівні, мешканці с. Синевир, №****, Міжгірського району, площею 0,0040 га до десяти років, яка знаходиться в с. Синевир, № 972.

2. Міщанин М.В. звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення у оренду земельної ділянки.

3. Після погодження проекту у порядку, встановленому статтею 186 Земельного кодексу України, проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для затвердження та передачі земельної ділянки у оренду.

4. Встановити орендну плату в розмірі дев’яти відсотків від нормативно грошової оцінки земельної ділянки.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

Синевирський сільський голова                                                     М. Куруц