СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XV сесія VIІ скликання
Друге пленарне засідання

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 грудня 2017 року № 55

Синевир

Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Канюку Мирославу Івановичу

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 та пунктом 12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Канюку Мирославу Івановичу, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Синевир, №****, Міжгірського району, Закарпатської області (кадастровий номер ***:***:***:***).

2. Надати Канюку Мирославу Івановичу, мешканцю с. Синевир, №****, земельну ділянкуу власність площею 0,0940 га, за рахунок земель житлової та громадської забудови Синевирської сільської ради, розташованої в межах населеного пункту с. Синевир, №****, Міжгірського району, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста ІІ-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

Синевирський cільський голова                                                         М. Куруц