СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XV сесія VIІ скликання
Друге пленарне засідання

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 грудня 2017 року № 56

Синевир

Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Плець Марії Михайлівні

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 20, 118, 121, 123, 124, 134 та пунктом 12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Плець Марії Михайлівні,для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Синевир, №****, Міжгірського району, Закарпатської області (кадастровий номер ***:***:***:***).

2. Надати Плець Марії Михайлівні, мешканці с. Синевир, буд. №****, земельну ділянкуу власність площею 0,0967 га, за рахунок земель житлової та громадської забудови Синевирської сільської ради, розташованої в с. Синевир, №****, Міжгірського району, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста ІІ-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

Синевирськийcільський голова                                                          М. Куруц