СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХXI сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2018 року № 13

Синевир

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Ніроді Михайлу Михайловичу

 

Розглянувши заяву №138 від 20.12.2018 року Ніроди Михайла Михайловича, мешканця с. Синевир, №248 з метою надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, беручи до уваги протокол засідання постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури та будівництва, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Відмовити Ніроді Михайлу Михайловичу, мешканцю с. Синевир, №***, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,0250 га, за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка перебуває у комунальній власності в с. Синевир, біля будинку № 248 Міжгірського району Закарпатської області.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О. Д.

 

 

Синевирський сільський голова                                                                       М. Куруц