СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХXI сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2018 року № 14

Синевир

Про внесення змін до рішення Синевирської сільської ради від 13.03.1997 року та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Цімботі Юрію Васильовичу

 

Розглянувши заяву Цімботи Юрія Васильовича, мешканця с. Синевир, № ***, про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Синевирської сільської ради від 13.03.1997 року, а саме:

– у пункті 1 цього рішення слова “передати безплатно у приватну власність площею 0,07 га” замінити на слова “розроблення проекту землеустрою площею 0,1082 га”;

– пункт 1 викласти у такій редакції:

“Надати дозвіл Цімботі Юрію Васильовичу, мешканцю с. Синевир, № ***, на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,1082 га, за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка перебуває у його користуванні  в с. Синевир, «Голиця» Міжгірського району Закарпатської області, для ведення особистого селянського господарства”.

2. Цімботі Юрію Васильовичу звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

 Синевирський сільський голова                                         М. Куруц