- Синевирська рада: законодавство - https://www.zakon.rada.synevyr.org.ua -

Рішення ради від 22 грудня 2018 року № 16

ХXI сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2018 року № 16

Синевир

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Скирі Михайлу Івановичу

 

Розглянувши заяву Скири Михайла Івановича, мешканця с. Синевир, №****, про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Скирі Михайлу Івановичу, мешканцю с. Синевир, № ****, на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,1419 га, за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка перебуває у його користуванні для ведення особистого селянського господарства в с. Синевир, «Глухий край», Міжгірського району Закарпатської області.

2. Скирі Михайлу Івановичу звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

  

Синевирський сільський голова                                                                         М.Куруц