СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХXI сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2018 року № 20

Синевир

Про внесення змін до п. 67 рішення Синевирської сільської ради від 29.06.2008 року № 6 та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бобику Миколі Михайловичу

 

Розглянувши заяву Бобика Миколи Михайловича, мешканця с. Синевир, №***, про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення до п. 67 рішення Синевирської сільської ради від 29.06.2008 року № 6, а саме:

– у пункті першому слова “про погодження місця розташування земельної ділянки площею 0,60 га” замінити на слова “розроблення проекту землеустрою площею 0,6350”;

– пункт перший викласти у такій редакції:

“Надати дозвіл Бобику Миколі Михайловичу, мешканцю с. Синевир, №***, на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,6350 га, за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка перебуває у його користуванні, для ведення особистого селянського господарства, в с. Синевир, «Жолобок», Міжгірського району Закарпатської області.”

2. Бобику Миколі Михайловичу звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О. Д.

 

 

Синевирський сільський голова                                                                          М. Куруц