СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХXI сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2018 року № 21

Синевир

Про затвердження проекту землеустрою та наданняземельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Гаврану Володимиру Володимировичу

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121 ,123, 124, 134, пунктом 12 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (кадастровий номер ***********:**:***:****) Гаврану Володимиру Володимировичу, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Синевир, «Біля сільської лікарні № 1048», Міжгірського району Закарпатської області.

2. Надати Гаврану Володимиру Володимировичу, мешканцю с. Синевир, буд. №****, земельну ділянку у власність площею 0,0520 га за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, в с. Синевир, «Біля сільської лікарні № 1048», Міжгірського району Закарпатської області.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста ІІ-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

Синевирський cільський голова                                                                         М. Куруц