СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХV сесія VII скликання
Друге пленарне засідання

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 грудня 2017 року № 8
Синевир

Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку с. Синевир та с. Заверхньої Кичери Міжгірського району Закарпатської області

 

Заслухавши та обговоривши проект Програми соціально-економічного розвитку с. Синевир та Заверхньої Кичери Міжгірського району Закарпатської області на 2018 рік, відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення виконання Програми соціально-економічного розвитку с. Синевир та Заверхньої Кичери, Міжгірського району, Закарпатської області на 2018 рік, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму соціально-економічного розвитку с. Синевир та Заверхньої Кичери Міжгірського району Закарпатської області на 2018 рік (Програма до рішення прикладається).

2. Виконавчому комітету та депутатському корпусу сільської ради, керівникам установ та організацій здійснювати організаційно-практичні заходи щодо забезпечення Програми соціально-економічного розвитку с. Синевир та с. Заверхньої Кичери Міжгірського району Закарпатської області на 2018 рік.

3. Доручити виконавчому комітету та депутатським групам сільської ради при необхідності вносити конкретні корективи показників Програми соціально – економічного розвитку територій населених пунктів Синевирської сільської ради на 2018 рік.

4. Програму соціально-економічного розвитку території Синевирської сільської ради оприлюднити на офіційному веб-сайті Синевирської сільської ради та її виконавчого комітету (www.rada.synevyr.org.ua).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету сільської ради.

 

Синевирський сільський голова                                         М. Куруц