СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХXI сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2018 року № 29

Синевир

Про внесення змін до рішення  Синевирської сільської ради від 10.07.2014 року № 12 п. 1/24 та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бугині Михайлу Юрійовичу

 

Розглянувши заяву Бугини Михайла Юрійовича, мешканця с. Синевир, № ***, про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення  Синевирської сільської ради від 10.07.2014 року № 12 п. 1/24,  а саме:

– у пункті першому слова “орієнтовною площею 0,14 га” замінити на слова “площею 0,19 га”;

– пункт перший викласти у такій редакції:

“Надати Бугині Михайлу Юрійовичу, мешканцю с. Синевир, №***, дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,19 га, за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у його користуванні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, в с. Синевир, №***, Міжгірського району Закарпатської області.”

2. Бугині Михайлу Юрійовичу звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

 Синевирський сільський голова                                                                              М. Куруц