СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХXI сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2018 року № 31

Синевир

Про внесення змін до рішення Синевирської сільської ради від 18.05.2011 року № 10 п. 7  та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бугині Марії Василівні

 

Розглянувши заяву Бугини Марії Василівни, мешканки с. Синевир, №***, про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Синевирської сільської ради від 18.05.2011 року № 10 п. 7, а саме:

– у пункті першому слова “затвердити технічну документацію орієнтовною площею 0,8310 га” замінити на слова “надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою площею 0,3124 га” і

– пункт перший викласти у такій редакції:

“Надати Бугині Марії Василівні, мешканці с. Синевир, №***, дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,3124 га, за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка перебуває у її користуванні для ведення особистого селянського господарства, в с. Синевир, біля будинку №***, Міжгірського району Закарпатської області.

2. Бугині Марії Василівні звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

 

Синевирський сільський голова                                                                     М. Куруц