СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХXI сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2018 року № 39

Синевир

Про внесення змін до рішення Синевирської сільської ради від 15.01.2012 року № 5/3 п. 4 та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Суботі Марії Петрівні

 

Розглянувши заяву Суботи Марії Петрівни, мешканки с. Синевир, буд. №***, про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Синевирської сільської ради від 15.01.2012 року № 5/3 п. 4, а саме:

– у пункті першому слова “надати дозвіл на розроблення технічної документації” замінити на слова “надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою”

– пункт перший викласти у такій редакції:

“Надати Суботі Марії Петрівні, мешканці с. Синевир, буд. № ***, дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,07 га, за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у її користуванні, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Синевир, № ***, Міжгірського району Закарпатської області”.

2. Суботі Марії Петрівні звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

 

Синевирський сільський голова                                                       М. Куруц