СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХXI сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2018 року № 42

Синевир

Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Суботі Дмитру Дмитровичу

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Промісцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134, пунктом 12 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (кадастровий номер **********:**:***:****) Суботі Дмитру Дмитровичу, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Синевир, № ****, Міжгірського району Закарпатської області.

2. Надати Суботі Дмитру Дмитровичу, мешканцю с. Синевир, № ****, у власність земельну ділянку, площею 0,16 га, за рахунок земель житлової та громадської забудовидля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, в с. Синевир,№****, Міжгірського району Закарпатської області.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста ІІ-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

Синевирський cільський голова                                                                     М. Куруц