- Синевирська рада: законодавство - https://www.zakon.rada.synevyr.org.ua -

Рішення ради від 22 грудня 2018 року № 43

ХXI сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2018 року № 43

Синевир

Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Бугині Івану Івановичу

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134, пунктом 12 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (кадастровий номер *******:**:***:****) Бугині Івану Івановичу, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Синевир, № ***, Міжгірського району Закарпатської області.

2. Надати Бугині Івану Івановичу, мешканцю смт. Міжгір’я, вул. **********, **, кв. *, у власність земельну ділянку, площею 0,0730 га, за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, в с. Синевир,№ ***, Міжгірського району Закарпатської області.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста ІІ-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

Синевирський cільський голова                                                                              М. Куруц