СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХXI сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2018 року № 47

Синевир

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Суботі Надії Вікторівні

 

 

Розглянувши заяву Суботи Надії Вікторівни, мешканки с. Синевир, №****, від 05.12.2018 року №126 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, беручи до уваги висновок постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури та будівництва, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Відмовити Суботі Надії Вікторівні, мешканці с. Синевир, №****, у наданні дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,0355 га, за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка перебуває у комунальній власності в с. Синевир, «Руні», Міжгірського району Закарпатської області.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

 

Синевирський сільський голова                                                                   М. Куруц