СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХXI сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2018 року № 53

Синевир

Про внесення змін до рішення Синевирської сільської ради від 27.11.2015 року № 16 та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Мушці Михайлу Васильовичу

 

 

Розглянувши заяву Мушки Михайла Васильовича, мешканця с. Синевир, № ***, про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Синевирської сільської ради від 27.11.2015 року № 16, а саме:

– у пункті першому слова “орієнтовною площею 0,12 га” замінити на слова “площею 0,1850 га”;

– пункт перший викласти у такій редакції:

“Надати Мушці Михайлу Васильовичу, мешканцю с. Синевир, №***, дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,1850 га, за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у його користуванні ,для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, в с. Синевир, № ****, Міжгірського району Закарпатської області.”

2. Мушці Михайлу Васильовичу звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

 

Синевирський сільський голова                                                                                  М. Куруц