СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХXI сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2018 року № 54

Синевир

Про надання дозволу на зміну цільового призначення та затвердження проекту щодо відведення із зміною цільового призначення земельної ділянки Печкан Юстині Федорівні

 

 

Розглянувши заяву Печкан Юстини Федорівни, мешканки с. Синевир, №****, відповідно до статті 20 Земельного кодексу України та “Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 року № 502, враховуючи витяг з Державного реєстру прав на нерухоме майно про реєстрацію прав та їх обтяжень, номер запису про право  власності №******** від **.**.**** року (кадастровий номер *********:**:***:****), сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект зміни цільового призначення земельної ділянки, площею 0,0182 га, яка знаходиться в с. Синевир, №****, та належить Печкан Юстині Федорівні, мешканці с. Синевир, № ****, із земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – в землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури та будівництва.

 

 Синевирський cільський голова                                                                                       М. Куруц