СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХXI сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2018 року № 57

Синевир

Про надання дозволу на розроблення проекту технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність Ніроді Василю Петровичу

 

Розглянувши заяву Ніроди Василя Петровича, мешканця с. Синевир, №**, про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Надати Ніроді Василю Петровичу, мешканцю с. Синевир, № **, дозвіл на розроблення проекту технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,20 га, за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у його користуванні, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Синевир, № ***, Міжгірського району Закарпатської області.

2. Ніроді Василю Петровичу звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження технічної документації у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України технічну документацію подати до Синевирської сільської ради для затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

 

Синевирський сільський голова                                                                                             М. Куруц