СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХXI сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2018 року № 58

Синевир

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Савинцю Василю Васильовичу

 

Розглянувши заяву Савинця Василя Васильовича, мешканця с. Синевир, №****, про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Надати Савинцю Василю Васильовичу, мешканцю с. Синевир, № ****, дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,0250 га, за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка перебуває у його користуванні, для ведення особистого селянського господарствав с. Синевир, біля будинку № ****, Міжгірського району, Закарпатської області.

2. Савинцю Василю Васильовичу звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

 

Синевирський сільський голова                                                                                 М. Куруц