- Синевирська рада: законодавство - https://www.zakon.rada.synevyr.org.ua -

Рішення ради від 28.02.2019 № 7

ХХІI сесія VІI скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 28.02.2019 № 7

Синевир

Про визначення переможця конкурсу на найкращий ескізний проект пам’ятника (монументу) історико-культурного значення “Бокораш”

 

Враховуючи результати голосування Конкурсної комісії за найкращий ескізний проект пам’ятника (монументу) історико-культурного значення “Бокораш” (протокол засідання від 23.02.2019), керуючись пунктами 8.1-8.3 розділу VIII “Положення про проведення відкритого конкурсу на найкращий ескізний проект пам’ятника (монументу) історико-культурного значення “Бокораш”, затвердженого рішенням Синевирської сільської ради від 22.12.2018 № 9, відповідно до частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” Синевирська сільська рада  вирішила:

 

1. Затвердити результати голосування Конкурсної комісії за найкращий ескізний проект пам’ятника (монументу) історико-культурного значення “Бокораш”.

2. Визнати переможцем у конкурсі на найкращий ескізний проект пам’ятника (монументу) історико-культурного значення “Бокораш” – Штаєра Петра Федоровича, українського скульптора, члена Національної спілки художників України, та його ескізний проект із бокорашами, що сплавляють ліс.

3. Уповноважити Синевирського сільського голову Куруца М.М. від імені Синевирської сільської ради укласти з переможцем конкурсу на найкращий ескізний проект пам’ятника (монументу) історико-культурного значення “Бокораш” Договір про передачу організатору конкурсу виключних майнових прав на твір (ескізний проект), що додається, з оплатою авторської винагороди у розмірі 10000 (десять тисяч) гривень.

4. Встановити, що витрати, пов’язані з укладанням та оплатою авторської винагороди за вказаним договором здійснюються за рахунок місцевого бюджету на 2019 рік у межах передбачених видатків.

5. Оприлюднити це рішення на офіційному веб-сайті Синевирської сільської ради та її виконавчого комітету (www.rada.synevyr.org.ua).

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів.

 

Синевирський сільський голова М. Куруц