- Синевирська рада: законодавство - https://www.zakon.rada.synevyr.org.ua -

Рішення ради від 28.02.2019 №8

ХХІI сесія VІI скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 28.02.2019 № 8

Синевир

Про спрямування коштів на
капітальний ремонт адмінбудинку Синевирської сільської ради

 

У зв’язку з необхідністю проведення подальшого капітального ремонту адмінбудинку Синевирської сільської ради, а також на підставі виготовленої проектно-кошторисної документації – коригування зведеного кошторису розрахунку вартості об’єкта капітального ремонту будинку Синевирської сільської ради в с. Синевир, №1066, Міжгірського району, відповідно до статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

 

1. Відповідно до зведеного кошторису розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт будинку Синевирської сільської ради в с. Синевир, №1066, Міжгірського району (Коригування)», спрямувати кошти з спеціального фонду місцевого бюджету в сумі 170000.00 (сто сімдесят тисяч) гривень на здійснення відповідних робіт з капітального ремонту адмінбудинку Синевирської сільської ради.

2. Надати дозвіл Синевирській сільській раді, в особі Синевирського сільського голови Куруца М.М., на укладення договору з підрядником на виконання робіт по капітальному ремонту адмінбудинку Синевирської сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу комісію з питань бюджету та фінансів Синевирської сільської ради.

 

Синевирський сільський голова М. Куруц