- Синевирська рада: законодавство - https://www.zakon.rada.synevyr.org.ua -

Рішення ради від 28.02.2019 № 9

ХХІI сесія VІI скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 28.02.2019 № 9

Синевир

Про затвердження Акта комісії по обстеженню будівлі ІІ-го корпусу (прачечної) незавершеного будівництва дільничної лікарні на 40 ліжко-місць в с. Синевир

 

Керуючись статтями 29, 30, 31, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Положенням про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  та на підставі розгляду складеного акту комісією, створеної розпорядженням Синевирського сільського голови від 22.01.2019 року №4 «Про створення комісії по обстеженню будівлі ІІ-го корпусу (прачечної) незавершеного будівництва дільничної лікарні на 40 ліжко-місць», сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Акт обстеження будівлі незавершеного будівництва ІІ-го корпусу (прачечної) в с. Синевир від 25.01.2019 р.

2. На підставі висновку викладеного в Акті, Синевирському сільському голові Куруцу М.М. замовити експертизу для проведення оцінки об’єкта та здійснити відповідну підготовку документів для подальшого використання об’єкта.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури та будівництва.

 

Синевирський сільський голова М. Куруц