СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІI сесія VІI скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 28.02.2019 № 11

Синевир

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража Поп Наталії Степанівні

 

Розглянувши заяву №7 від 28.01.2019 року Поп Наталії Степанівни, мешканки с. Синевир, № ***, кв. *, з метою надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, беручи до уваги протокол засідання постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури та будівництва, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

 

1. Відмовити у наданні дозволу Поп Наталії Степанівні, мешканці с. Синевир, №***, кв. *, на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,01 га за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у комунальній власності в с. Синевир, біля будинку № ***, кв. *, Міжгірського району, Закарпатської області.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц