- Синевирська рада: законодавство - https://www.zakon.rada.synevyr.org.ua -

Рішення ради від 28.02.2019 № 17

ХХІI сесія VІI скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 28.02.2019 № 17

Синевир

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Суботі Ользі Юріївні

 

Розглянувши заяву №11 від 28.01.2019 року Суботи Ольги Юріївни, мешканки с. Синевир, буд. №****, з метою надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл Суботі Ользі Юріївні, мешканці с. Синевир, буд. № ****, на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,25 га за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, в с. Синевир, ур. «Млаки» біля Бугини І.І. буд. № 314-а Міжгірського району, Закарпатської області.

2. Суботі Ользі Юріївні звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

Синевирський сільський голова М. Куруц