- Синевирська рада: законодавство - https://www.zakon.rada.synevyr.org.ua -

Рішення ради від 28.02.2019 № 20

ХХІI сесія VІI скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 28.02.2019 № 20

Синевир

Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Куруц Олені Дмитрівні

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 20, 118, 121, 123, 124, 134 та пункту 12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (кадастровий номер хххххххххх:хх:ххх:хххх) Куруц Олені Дмитрівні, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Синевир, №****, Міжгірського району, Закарпатської області.

2. Надати Куруц Олені Дмитрівні, мешканці с. Синевир, №****, земельну ділянку у власність площею 0,1410 га за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, в с. Синевир, №****, Міжгірського району, Закарпатської області.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста ІІ-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц