СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХV сесія VII скликання
Друге пленарне засідання

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 грудня 2017 року № 11

Синевир

Про затвердження договору про використання Куруцом М.М.
власного транспортного засобу для службових цілей

Розглянувши заяву Синевирського сільського голови Куруца М.М. про надання дозволу на використання власного транспортного засобу для службових цілей, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Синевирська сільська рада в и р і ш и л а:

1. Дозволити Синевирському сільському голові Куруцу М.М. використовувати власний транспортний засіб для службових цілей, у зв’язку з чим уповноважити секретаря Синевирської сільської ради Шпільку О.М. від імені Синевирської сільської ради укласти з ним Договір про використання власного транспортного засобу для службових цілей, що додається.

2. Встановити, що витрати на придбання паливно–мастильних матеріалів для транспортного засобу, який використовує Синевирський сільський голова Куруц М.М. у службових цілях, відшкодовуються за рахунок місцевого бюджету на 2018 рік за нормами, встановленими наказом Міністерства транспорту України від 10.02.1998 № 43, у межах лімітів на витрачання пального у 2018 році, затверджених рішенням Синевирської сільської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів.

 

Синевирський сільський голова                                                        М. Куруц