- Синевирська рада: законодавство - https://www.zakon.rada.synevyr.org.ua -

Рішення ради від 28.02.2019 № 23

ХХІI сесія VІI скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 28.02.2019 № 23

Синевир

Про внесення змін до рішення Синевирської сільської ради від 10.06.2007 № 5 п. 8 та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Гаштур Василині Василівні

 

Розглянувши заяву Гаштур Василини Василівни, мешканки с. Синевир, буд. №396 з метою надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Синевирської сільської ради від 10.06.2007 № № 5 п. 8, а саме: у пункті першому слова “передати безоплатно у приватну власність площею 0,10 га” замінити на слова “розроблення проекту землеустрою площею 0,10 га” і викласти у такій редакції:

“1. Надати дозвіл Гаштур Василині Василівні, мешканці с. Синевир, №***, на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,10 га за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у її користуванні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Синевир, № ***, Міжгірського району, Закарпатської області.”

2. Гаштур Василині Василівні звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц