СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІI сесія VІI скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 28.02.2019 № 25

Синевир

Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Ніроді Василю Гавриловичу

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 20, 118, 121, 123, 124, 134 та пункту 12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (кадастровий номер ххххххххх:хх:ххх:хххх) Ніроді Василю Гавриловичу, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Синевир біля Канюка В.С., Міжгірського району, Закарпатської області.

2. Надати Ніроді Василю Гавриловичу, мешканцю с. Синевир, буд. №***, земельну ділянку у власність площею 0,0857 га за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, в с. Синевир біля Канюка В.С., Міжгірського району, Закарпатської області.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста ІІ-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

Синевирський сільський голова М. Куруц