- Синевирська рада: законодавство - https://www.zakon.rada.synevyr.org.ua -

Рішення ради від 28.02.2019 № 26

ХХІI сесія VІI скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 28.02.2019 № 26

Синевир

Про внесення змін до рішення Синевирської сільської ради від 23.08.2009 № 7 та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Гречин Тетяні Миколаївні

 

Розглянувши заяву Гречин Тетяни Миколаївни, мешканки с. Синевир, буд. №***, з метою надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до рішення Синевирської сільської ради від 23.08.2009 № 7 , а саме: у пункті першому слова “передати у приватну власність площею 0,0849 га” замінити на слова “розроблення проекту землеустрою площею 0,0849” і викласти у такій редакції:

“1. Надати дозвіл Гречин Тетяні Миколаївні, мешканці с. Синевир, буд. № ****, на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,0849 га за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у її користуванні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Синевир, буд. № ****, Міжгірського району, Закарпатської області.”

2. Гречин Тетяні Миколаївні звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц