СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

23 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 05.06.2019 року № 6

Синевир

Про погодження заяви щодо надання матеріальної допомоги на покращення соціально-побутових умов сільському голові Куруцу М.М.

 

Відповідно до п. 5 ч. 1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 6 Закону України «Про відпустки» та статей 10, 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року №353 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 та визнання такими, що втратили чинність деяких постанов Кабінету Міністрів України», розглянувши заяву сільського голови Куруца Миколи Михайловича щодо надання матеріальної допомоги на покращення соціально-побутових умов, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

 

1. Погодити заяву Синевирського сільського голови Куруца Миколи Михайловича та виплатити матеріальну допомогу на покращення соціально-побутових умов в розмірі середньомісячної заробітної плати.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на в.о. головного бухгалтера Синевирської сільської ради Фецьо В.М.

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц