СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

23 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 05.06.2019 року № 8

Синевир

Про розгляд заяви щодо надання невикористаної відпустки секретарю Синевирської сільської ради Шпільці О.М.

 

Відповідно до п. 5 ч. 1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 2 ст. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року №353 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 та визнання такими, що втратили чинність деяких Постанов Кабінету Міністрів України», розглянувши заяву секретаря Синевирської сільської ради Шпільки Оксани Михайлівни щодо погодження та надання невикористаної відпустки, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

 

1. Погодити заяву секретаря Синевирської сільської ради Шпільки Оксани Михайлівни про надання невикористаної відпустки за відпрацьований період роботи 2018 року на 14 календарних днів з 12 червня по 25 червня 2019 року та виплатити матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати.

2. Виконання функціональних обов’язків на період відпустки секретаря сільської ради Шпільки Оксани Михайлівни покласти на Синевирського сільського голову Куруца Миколу Михайловича.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на в.о. головногобухгалтера Синевирської сільської ради Фецьо В.М.

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц