СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

23 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 05.06.2019 року № 11

Синевир

Про затвердження Звіту про оцінку незавершеного будівництва будівлі II-го корпусу прачечної від 20 травня 2019 року

 

Керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», “Положенням про порядок відчуження та списання майна комунальної власності територіальної громади Синевирської сільської ради” затвердженим рішенням Синевирської сільської ради  від 28.02.2019 року №31, на підставі Акта технічного стану незавершеногобудівлі ІІ-го корпусу (прачечної) незавершеного будівництва дільничної лікарні на 40 ліжко-місць с. Синевир Міжгірського району від 31.05.2019 року, рішення виконкому №20 від 04.06.2019 року «Про затвердження Звіту про оцінкунезавершеного будівництва будівлі II-го корпусу прачечної від 20 травня 2019 року», відповідно до економічних, технічних показників повної руйнації будівлі внаслідок природніх умов, подальше використання майна є неможливе, а його відновлення недоцільне, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Звіт про оцінку незавершеного будівництва будівлі II- го корпусу прачечної від 20 травня 2019 року, де ліквідаційна вартість становить 1594 (одна тисяча п’ятсот дев’яносто чотири) грн. без ПДВ.

2. Здійснити демонтаж будівлі незавершеного будівництва ІІ-корпусу прачечної та скласти акт інвентаризації майна, яке підлягає списанню і провести облік залишкових будівельних матеріалів придатних для подальшого використання та реалізації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на тимчасово виконуючу обов’язки головного бухгалтера сільради Фецьо Василину Михайлівну.

 

Синевирський сільський голова М. Куруц