СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

23 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 05.06.2019 року № 12

Синевир

Про надання дозволу на списання будівлі незавершеного будівництва II-гокорпусу прачечної, яка перебуває на балансі Синевирської сільської ради

 

Керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», “Положенням про порядок відчуження та списання майна комунальної власності територіальної громади Синевирської сільської ради”, затвердженим рішенням Синевирської сільської ради №31 від 28.02.2019 року, на підставі Акта технічного стану будівлідругого корпусу (прачечної) незавершеного будівництва дільничної лікарні на 40 ліжко-місць с. Синевир Міжгірського районувід 31.05.2019 року, відповідно до економічних, технічних показників повної руйнації будівлі внаслідок природних умов, подальше використання майна є неможливе, а його відновлення недоцільне, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду та погодження на списання з балансу Синевирської сільської ради будівлі незавершеного будівництва II-го корпусу прачечної шляхом ліквідації та списання.

2. Здійснити демонтаж будівлі незавершеного будівництва II-го корпусу прачечної та скласти акт інвентаризації майна, яке підлягає списанню і провести облік залишкових будівельних матеріалів придатних для подальшого використання та реалізації.

3. Тимчасово виконуючій обов’язки головного бухгалтера сільради Фецьо В.М. облікувати на позабалансових рахунках Синевирської сільської ради залишки придатних будівельних матеріалів для подальшої реалізації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти натимчасово виконуючу обов’язки головного бухгалтера сільради Фецьо Василину Михайлівну.

 

Синевирський сільський голова М. Куруц