СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

24 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 27.06.2019 року № 5

Синевир

Про затвердження детального плану території на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі загальною площею 0,1435 га житлової та громадської забудови у межах населеного пункту с. Синевир, буд. №****, Шпільці Івану Семеновичу

 

Відповідно до протоколу громадських слухань від 18.06.2019 року щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації детального плану території земельної ділянки площею 0,1435 га житлової та громадської забудови в межах населеного пункту в с. Синевир №***, Міжгірського району, Закарпатської області на підставі рішення XXI сесії VII скликання Синевирської сільської ради від 22.12.2018 р. № 61 «Про розроблення містобудівної документації детального плану території в с. Синевир №***”, керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», сесія Синевирської сільської ради вирішила:

1. Затвердити детальний план території Шпільці Івану Семеновичу, жителю с. Синевир №*****, Міжгірського району, Закарпатської області «Детальнийе планування території в с. Синевир №****, Міжгірського району для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на земельну ділянку площею 0,1435 га житлової та громадської забудови в межах населеного пункту.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури та будівництва.

 

Синевирський сільський голова М. Куруц