СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

24 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 27.06.2019 року № 6

Синевир

Про надання дозволу на зміну цільового призначення та затверження проекту щодо відведення із зміною цільового призначення земельної ділянки Шпільці Івану Семеновичу

 

Розглянувши заяву Шпільки Івана Семеновича, жителя с. Синевир, №***, Міжгірського району Закарпатської області про надання дозволу на зміну цільового призначення та затвердження проекту щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення, відповідно до статті 20 Земельного кодексу України та порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 року № 502, та витягу з Державного реєстру прав на нерухоме майно про реєстрацію прав та їх обтяжень, номер запису про право власності № ****, кадастровий номер ***, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Шпільці Івану Семеновичу, жителю с. Синевир, буд №***, Міжгірського району Закарпатської області на зміну цільового призначення земельної ділянки площею 0,1435 га житлової та громадської забудови в межах населеного пункту с. Синевир №***, Міжгірського району Закарпатської області та затвердити проект щодо відведення із зміною цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури та будівництва.

 

Синевирський сільський голова М. Куруц