СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

24 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 27.06.2019 року № 17

Синевир

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Микулін Віталії Михайлівні

 

Розглянувши заяву Микулін Віталії Михайлівни, мешканки с. Синевир, №***, з метою надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Микулін Віталії Михайлівні, мешканці с. Синевир, №***, на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,11 га, за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у її користуванні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і спорудв с. Синевир, №***, Міжгірського району Закарпатської області.

2. Микулін Віталії Михайлівні звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянкиу власність.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

Синевирський сільський голова М. Куруц